Rok: 1999
Bartłomiej Tracewski, Słowacja

Po wyborach w Chochołowie

W niedzielę, 17
stycznia złoty medal zdobyła Małgorzata Kukucz podczas snowboardowego slalomu giganta. Po pierwszym przejeździe w pierwszej piątce znajdowały się cztery Polki, jednak w rezultacie jedynie Małgosi udało się zająć medalową pozycję. Czwarte miejsce zdobyła Blanka Isielonis, a piąte trzecia po pierwszym przejeździe zakopianka Elżbieta Śmietana. Do wtorku polska reprezentacja zajmowała czwarta pozycję pod względem zdobytych medali. W czwartek w Osrible odbędzie się drużynowy bieg 4 x 7,5 km w biathlonie, gdzie Polacy walczyć będą o złoto. W piątek w Demanovskiej Dolinie o godz. 13 rozpocznie się finał Half pipe w snowboardzie.<br>&lt;au&gt;Bartłomiej Tracewski, Słowacja&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Po wyborach w Chochołowie&lt;/tit&gt;<br><br>W niedzielę, 17