Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 3/3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
1917 roku, by modliła się o nawrócenie Rosji i poświęcenie tego kraju Jej Niepokalanemu Sercu. Zdaniem Lucii, dzięki poświęceniu Rosji Matce Bożej w 1984 roku "uniknięto wojny nuklearnej, która mogła wybuchnąć w 1985 roku".
MAR

------------------------------------------------------------------------


Wojciech Fibak w roli alfonsa?

- Wojciech Fibak wyszukiwał zamożnych i sławnych klientów dla międzynarodowej siatki prostytutek - twierdzi wczorajsza paryska gazeta "Liberation". Pisze, że to Fibak zaproponował Robertowi De Niro skorzystanie z usług luksusowych cór Koryntu. Co więcej, Polak werbował za oceanem ładne, zgrabne i chętne kandydatki.

Korespondencja z Paryża

- Te zarzuty są bezpodstawne i wprost skandaliczne - twierdzi mecenas Pierre Olivier Sur, obrońca Wojciecha Fibaka.

We Francji
1917 roku, by modliła się o nawrócenie Rosji i poświęcenie tego kraju Jej Niepokalanemu Sercu. Zdaniem Lucii, dzięki poświęceniu Rosji Matce Bożej w 1984 roku "uniknięto wojny nuklearnej, która mogła wybuchnąć w 1985 roku".&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;MAR&lt;/&gt;<br><br> ------------------------------------------------------------------------<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Wojciech Fibak w roli alfonsa?&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt; - Wojciech Fibak wyszukiwał zamożnych i sławnych klientów dla międzynarodowej siatki prostytutek - twierdzi wczorajsza paryska gazeta "Liberation". Pisze, że to Fibak zaproponował Robertowi De Niro skorzystanie z usług luksusowych cór Koryntu. Co więcej, Polak werbował za oceanem ładne, zgrabne i chętne kandydatki.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Korespondencja z Paryża&lt;/&gt;<br><br>- Te zarzuty są bezpodstawne i wprost skandaliczne - twierdzi mecenas Pierre Olivier Sur, obrońca Wojciecha Fibaka.<br><br>We Francji
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego