Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
że kosmici dotarli już na Ziemię...
23:05 TVP 1Marynarz poszukuje szczęścia i miłości

Przepustka dla marynarza, film obyczajowy, reż. Mark Rydell, wyk. James Caan, Eli Wallach, Marsha Mason, Kirk Calloway.

Bosman John Baggs nie może wypłynąć w rejs z powodu zaginięcia dokumentów. Włócząc się po nocnych lokalach, poznaje prostytutkę Maggie, matkę jedenastoletniego Douga. Kobieta nie pamięta nazwiska ojca dziecka, nie interesuje się także swoim synem.
John odwiedza ją w ponurym mieszkaniu w slumsach i próbuje namówić do zmiany stylu życia. Między Johnem i Dougiem, spragnionym ojcowskiej miłości, zawiązuje się nić przyjaźni.
Kiedy kobieta oznajmia Johnowi, że znów jest w
że kosmici dotarli już na Ziemię...<br>23:05 TVP 1&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Marynarz poszukuje szczęścia i miłości&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Przepustka dla marynarza, film obyczajowy, reż. Mark Rydell, wyk. James Caan, Eli Wallach, Marsha Mason, Kirk Calloway.&lt;/&gt;<br><br>Bosman John Baggs nie może wypłynąć w rejs z powodu zaginięcia dokumentów. Włócząc się po nocnych lokalach, poznaje prostytutkę Maggie, matkę jedenastoletniego Douga. Kobieta nie pamięta nazwiska ojca dziecka, nie interesuje się także swoim synem.<br>John odwiedza ją w ponurym mieszkaniu w slumsach i próbuje namówić do zmiany stylu życia. Między Johnem i Dougiem, spragnionym ojcowskiej miłości, zawiązuje się nić przyjaźni.<br>Kiedy kobieta oznajmia Johnowi, że znów jest w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego