Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Witold Karol Borowski
Tytuł: strona o książkach, fotografii, Bieszczadach, żółwiach i kulinariach
Rok: 2003
się wypowiadam? Odpowiedź jest banalna. Przecież najwięcej jest prostych w obsłudze aparatów kompaktowych. Zdecydowana większość ich posiadaczy, jak i osób robiących zdjęcia, zwyczajnie wkłada film i naciska guzik. Chwila zostaje uwieczniona. Wspaniale! Dlaczego pomija się te osoby, bądź traktuje po macoszemu?
Może właśnie należysz do ludzi, którzy tylko chcą zrobić "pstryk" i cieszą się, że zrobiły zdjęcie.
Nie adresuję, więc tej strony do zdeklarowanych zapaleńców fotografii. Nie znaczy to, że nie znajdą oni nic dla siebie. Ale dedykuję ten serwis przede wszystkim lwiej części fotografujących, którym chciałbym ułatwić, urozmaicić i uprzyjemnić robienie zdjęć. Zapraszam.
Pragnę z tego miejsca podziękować Panu Rafałowi
się wypowiadam? Odpowiedź jest banalna. Przecież najwięcej jest prostych w obsłudze aparatów kompaktowych. Zdecydowana większość ich posiadaczy, jak i osób robiących zdjęcia, zwyczajnie wkłada film i naciska guzik. Chwila zostaje uwieczniona. Wspaniale! Dlaczego pomija się te osoby, bądź traktuje po macoszemu?<br>Może właśnie należysz do ludzi, którzy tylko chcą zrobić "pstryk" i cieszą się, że zrobiły zdjęcie.<br>Nie adresuję, więc tej strony do zdeklarowanych zapaleńców fotografii. Nie znaczy to, że nie znajdą oni nic dla siebie. Ale dedykuję ten serwis przede wszystkim lwiej części fotografujących, którym chciałbym ułatwić, urozmaicić i uprzyjemnić robienie zdjęć. Zapraszam. <br>Pragnę z tego miejsca podziękować Panu Rafałowi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego