Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
ale nie potrafisz sobie z tym poradzić? Przeczytaj nasze wskazówki, może pomogą ci wyzwolić się z tego nałogu.
Nie trzymaj w domu łakoci, które mogłyby cię kusić. Krakersy, ciasteczka, chrupki - to one są winne! Czy słyszałaś kiedyś, żeby ktoś mówił: miałam straszną chandrę, więc zjadłam wielką porcję lasagne? Nie! Usłyszysz raczej: zjadłam całe opakowanie lodów lub paczkę solonych orzeszków.
Zajmij się czymś. Bardzo często sięgamy po coś do jedzenia po prostu z nudów. Aktywne spędzanie czasu działa lepiej niż dieta cud.
Nie daj się złapać w pułapkę "tylko-jeden-kęs". Znacznie łatwiej jest wcale nie zacząć jeść niż poprzestać na zjedzeniu
ale nie potrafisz sobie z tym poradzić? Przeczytaj nasze wskazówki, może pomogą ci wyzwolić się z tego nałogu.<br>Nie trzymaj w domu łakoci, które mogłyby cię kusić. Krakersy, ciasteczka, chrupki - to one są winne! Czy słyszałaś kiedyś, żeby ktoś mówił: miałam straszną chandrę, więc zjadłam wielką porcję lasagne? Nie! Usłyszysz raczej: zjadłam całe opakowanie lodów lub paczkę solonych orzeszków.<br>Zajmij się czymś. Bardzo często sięgamy po coś do jedzenia po prostu z nudów. Aktywne spędzanie czasu działa lepiej niż dieta cud.<br>Nie daj się złapać w pułapkę &lt;orig&gt;"tylko-jeden-kęs"&lt;/&gt;. Znacznie łatwiej jest wcale nie zacząć jeść niż poprzestać na zjedzeniu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego