Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 07.17
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
2001 r. Termin spłaty minął w listopadzie ubiegłego roku, jednak akademia należności nie uregulowała. Czakański jeszcze jako prezes banku bardzo starał się o przyspieszenie spłat, obawiając się reakcji akcjonariuszy. Spotykał się w tej sprawie m.in. z wojewodą śląskim.
Według wysokiej rangi urzędników rządowych, z którymi rozmawiała "Rz", ostatnio w resorcie zdrowia miały trwać intensywne analizy, jak można spłacić kredyt za akademię. - Zlecił je Czakański zaraz po objęciu stanowiska - opowiadają. Czakański zaprzecza.


Sylwia Pusz, członek prezydium Klubu SdPl
Czuję się, jakbym nie opuszczała Sojuszu

Była pani przeciwna udzieleniu wotum zaufania rządowi Marka Belki, podobnie jak Marek Balicki. Jak pani ocenia wejście
2001 r. Termin spłaty minął w listopadzie ubiegłego roku, jednak akademia należności nie uregulowała. &lt;name type="person"&gt;Czakański&lt;/&gt; jeszcze jako prezes banku bardzo starał się o przyspieszenie spłat, obawiając się reakcji akcjonariuszy. Spotykał się w tej sprawie m.in. z wojewodą śląskim.<br>Według wysokiej rangi urzędników rządowych, z którymi rozmawiała &lt;name type="tit"&gt;"Rz"&lt;/&gt;, ostatnio w resorcie zdrowia miały trwać intensywne analizy, jak można spłacić kredyt za akademię. &lt;q&gt;- Zlecił je &lt;name type="person"&gt;Czakański&lt;/&gt; zaraz po objęciu stanowiska&lt;/&gt; - opowiadają. &lt;name type="person"&gt;Czakański&lt;/&gt; zaprzecza.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers"&gt;<br>&lt;tit&gt;Sylwia Pusz, członek prezydium Klubu SdPl&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;q&gt;Czuję się, jakbym nie opuszczała Sojuszu&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;Była pani przeciwna udzieleniu wotum zaufania rządowi Marka Belki, podobnie jak Marek Balicki. Jak pani ocenia wejście
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego