Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.19 (15)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wy to robicie?
ADB, KIR, MAT, Zakopane

Kogoś trzeba wysłać na boczny tor
Trener narzeka, że w ekipie nie ma już wewnętrznej równowagi, jego gwiazda drugi sezon zaczyna od bezskutecznego szukania formy, pozostali zawodnicy skaczą z roku na rok coraz słabiej.
Zawodnik mówi, że w treningach jest już za dużo rutyny, że trzeba coś zmienić.
Zawodnik sam decyduje, że - pierwszy raz od pięciu lat! - poszuka pomocy u swojego pierwszego trenera i jego obecnego szkoleniowca nie musi być przy tym.
I jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Małysz po zajęciach z Janem Szturcem znów skacze daleko.
Potrzebna była zmiana, świeże spojrzenie kogoś z
wy to robicie?&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;ADB, KIR, MAT, Zakopane&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Kogoś trzeba wysłać na boczny tor&lt;/&gt;<br>Trener narzeka, że w ekipie nie ma już wewnętrznej równowagi, jego gwiazda drugi sezon zaczyna od bezskutecznego szukania formy, pozostali zawodnicy skaczą z roku na rok coraz słabiej.<br>Zawodnik mówi, że w treningach jest już za dużo rutyny, że trzeba coś zmienić.<br>Zawodnik sam decyduje, że - pierwszy raz od pięciu lat! - poszuka pomocy u swojego pierwszego trenera i jego obecnego szkoleniowca nie musi być przy tym.<br>I jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Małysz po zajęciach z Janem Szturcem znów skacze daleko.<br>Potrzebna była zmiana, świeże spojrzenie kogoś z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego