Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kwiaty
Nr: 2
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1988
bowiem ma oddychać roślina, której liście posmarowane są olejem; jak może dobrze rosnąć w ziemi przesmażonej na margarynie lub z dodatkiem całych jaj (wyobraźmy sobie "zapach" rozkładających się jajek), albo soli kuchennej? To wyniki analiz chemicznych ziemi. Chcąc dogodzić swej ukochanej roślinie możemy jej śmiertelnie zaszkodzić, nie róbmy więc tak ryzykownych eksperymentów.
Z usług polikliniki korzystają również różne łódzkie przedsiębiorstwa. Zajmuje się ona konserwacją roślin w ok. 30 zakładach pracy, na miejscu. Znana jest też poza Łodzią, bo ma "pacjentów" nawet z Wrocławia. Ponadto raz w tygodniu, w każdy czwartek, jeden z pracowników świadczy "usługi" u klienta.
Warto też wiedzieć, że
bowiem ma oddychać roślina, której liście posmarowane są olejem; jak może dobrze rosnąć w ziemi przesmażonej na margarynie lub z dodatkiem całych jaj (wyobraźmy sobie "zapach" rozkładających się jajek), albo soli kuchennej? To wyniki analiz chemicznych ziemi. Chcąc dogodzić swej ukochanej roślinie możemy jej śmiertelnie zaszkodzić, nie róbmy więc tak ryzykownych eksperymentów. <br>Z usług polikliniki korzystają również różne łódzkie przedsiębiorstwa. Zajmuje się ona konserwacją roślin w ok. 30 zakładach pracy, na miejscu. Znana jest też poza Łodzią, bo ma "pacjentów" nawet z Wrocławia. Ponadto raz w tygodniu, w każdy czwartek, jeden z pracowników świadczy "usługi" u klienta. <br>Warto też wiedzieć, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego