Tytuł: Fakt
Nr: 01.29 (24)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
24 l.) zrobił co do niego należało, ale mimo to NEC Nijmegen nie potrafił pokonać Feyenoordu Rotterdam. Drużyna Ebiego Smolarka (22 l.) wygrała 2: 1.
Przez 45 minut meczu Niedzielan mógł czuć się bohaterem. W 24. min polski napastnik zaprezentował holenderskim kibicom swój popisowy numer - wyprzedził obrońcę i w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył prowadzenie dla NEC.
Dzień przed spotkaniem Niedzielan nie chciał spotkać się z wysłannikami Faktu.
- Przepraszam was, ale zależy mi na jak najlepszym przygotowaniu do meczu. Jak będzie po wszystkim, chętnie z wami pogadam na każdy temat - mówił przez telefon. Na koniec dodał: - Życzcie mi powodzenia. Mam takie
24 l.) zrobił co do niego należało, ale mimo to NEC Nijmegen nie potrafił pokonać Feyenoordu Rotterdam. Drużyna Ebiego Smolarka (22 l.) wygrała 2: 1.<br>Przez 45 minut meczu Niedzielan mógł czuć się bohaterem. W 24. min polski napastnik zaprezentował holenderskim kibicom swój popisowy numer - wyprzedził obrońcę i w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył prowadzenie dla NEC.<br>Dzień przed spotkaniem Niedzielan nie chciał spotkać się z wysłannikami Faktu.<br>&lt;q&gt;- Przepraszam was, ale zależy mi na jak najlepszym przygotowaniu do meczu. Jak będzie po wszystkim, chętnie z wami pogadam na każdy temat&lt;/&gt; - mówił przez telefon. Na koniec dodał: &lt;q&gt;- Życzcie mi powodzenia. Mam takie