Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
użycia mięśni, są więc idealne do wykonania w małych przestrzeniach.
Brzuch: Usiądź wyprostowana, wciągnij mocno brzuch. Wygnij plecy w łuk i z całej siły pchaj dolną częścią pleców w oparcie siedzenia. Wytrzymaj 10 sekund. Następnie wolno z całej siły naciskaj klatką piersiową w stronę kierownicy. Pozostań w tej pozycji 10 sekund. Każde z ćwiczeń powtórz pięć razy.
Wewnętrzna strona ud: Umieść obie dłonie na wewnętrznej stronie kolan, napnij z całej siły mięśnie nóg, ściskając je, jednocześnie staraj się rozszerzać kolana rękami. Powtórz 5 razy.
Zewnętrzna strona ud: Ćwiczenie jak powyżej, ale z rękoma na zewnętrznej stronie kolan. Napinając mięśnie nóg, staraj
użycia mięśni, są więc idealne do wykonania w małych przestrzeniach. <br>Brzuch: Usiądź wyprostowana, wciągnij mocno brzuch. Wygnij plecy w łuk i z całej siły pchaj dolną częścią pleców w oparcie siedzenia. Wytrzymaj 10 sekund. Następnie wolno z całej siły naciskaj klatką piersiową w stronę kierownicy. Pozostań w tej pozycji 10 sekund. Każde z ćwiczeń powtórz pięć razy. <br>Wewnętrzna strona ud: Umieść obie dłonie na wewnętrznej stronie kolan, napnij z całej siły mięśnie nóg, ściskając je, jednocześnie staraj się rozszerzać kolana rękami. Powtórz 5 razy. <br>Zewnętrzna strona ud: Ćwiczenie jak powyżej, ale z rękoma na zewnętrznej stronie kolan. Napinając mięśnie nóg, staraj
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego