Typ tekstu: Strona internetowa
Tytuł: gazeta hip-hop pl
Rok wydania: 2005
Lata powstania: 2003-2005
konkursu hang time pogorszyły się i wyniki zagrażające rekordowi świata były daleko poza zasięgiem startujących. Mimo to, Niemce Kristin Boese udało się utrzymać w powietrzu przez imponujące 5,25 sekundy. Tymczasem, były profesjonalista w narciarstwie zjazdowym Damien Leroy z Florydy, "złapał" dobry wiatr i zawisnął w górze przez 6,65 sekund. To zapewniło mu tytuł zwycięzcy w konkurencji hang time mężczyzn.

Kiedy pierwszy raz odrywasz się od powierzchni wody, przeżywasz coś najwspanialszego na świecie," mówi Leroy. Nie słyszysz żadnego hałasu, bo poruszasz się z tą samą prędkością co wiatr. Wtedy dopiero zdajesz sobie sprawę z potężnej siły Matki Natury."


KOŃCOWE WYNIKI
konkursu hang time pogorszyły się i wyniki zagrażające rekordowi świata były daleko poza zasięgiem startujących. Mimo to, Niemce Kristin Boese udało się utrzymać w powietrzu przez imponujące 5,25 sekundy. Tymczasem, były profesjonalista w narciarstwie zjazdowym Damien Leroy z Florydy, "złapał" dobry wiatr i zawisnął w górze przez 6,65 sekund. To zapewniło mu tytuł zwycięzcy w konkurencji hang time mężczyzn.<br><br>Kiedy pierwszy raz odrywasz się od powierzchni wody, przeżywasz coś najwspanialszego na świecie," mówi Leroy. Nie słyszysz żadnego hałasu, bo poruszasz się z tą samą prędkością co wiatr. Wtedy dopiero zdajesz sobie sprawę z potężnej siły Matki Natury."<br><br><br>KOŃCOWE WYNIKI
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego