Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
mogło podziwiać wiele udanych prób. Dziewięciu skoczkom udało się osiągnąć granić 110 metrów, a dwóch wylądowało dalej niż na 120 metrze. Małysz skoczył 124,5 m. Drugiego w klasyfikacji Austriaka, Stefana Horngachera wyprzedził o 4,5 metra, a nota Polaka była wyższa o 13,6 pkt. Trzeci był Martin Schmitt, skoczył 117 m.
(PAP)W walce o piłkę W akcji Małgorzata Małkowska z MKS Montex Lublin podczas rewanżowego ćwierćfinałowego meczu Pucharu Federacji z drużyną Slovan Duslo Sala ze Słowacji. Lubelskie szczypiornistki wygrały 33:24 i awansowały do półfinału.
(PAP)Polonia na wozie, Legia pod wozem

Legia Daewoo Warszawa po raz drugi
mogło podziwiać wiele udanych prób. Dziewięciu skoczkom udało się osiągnąć granić 110 metrów, a dwóch wylądowało dalej niż na 120 metrze. Małysz skoczył 124,5 m. Drugiego w klasyfikacji Austriaka, Stefana Horngachera wyprzedził o 4,5 metra, a nota Polaka była wyższa o 13,6 pkt. Trzeci był Martin Schmitt, skoczył 117 m.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W walce o piłkę&lt;/&gt; W akcji Małgorzata Małkowska z MKS Montex Lublin podczas rewanżowego ćwierćfinałowego meczu Pucharu Federacji z drużyną Slovan Duslo Sala ze Słowacji. Lubelskie szczypiornistki wygrały 33:24 i awansowały do półfinału.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Polonia na wozie, Legia pod wozem&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Legia Daewoo Warszawa po raz drugi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego