Typ tekstu: Książka
Autor: Urbańczyk Andrzej
Tytuł: Dziękuję ci, Pacyfiku
Rok: 1997
Restauracje, kawiarnie i to, co Amerykanie nazywają "dining out", jest pasją Japończyków, czemu oddają się namiętnie. Wieczorem, mając nadal bezmiar zapasów, powtórzyliśmy wczorajszy cykl, z tym że zapasy spirytualiów, mocno nadwątlone przez mych dzielnych towarzyszy, zostały gruntownie odnowione. Snuliśmy najróżniejsze plany żeglarskie, niestety, w większości mało realne ze względu na specyfikę rynku pracy Japonii.
Dwa, czasem trzy tygodnie wakacji - to wszystko, o czym może myśleć Japończyk, przy czym wielokrotnie spędza je on w swym zakładzie pracy, bojąc się, że po powrocie może zastać na swoim miejscu kogoś innego.
Daruma w okazałych rzędach zdobiąca nasz stół biesiadny szybko jednak przepłoszyła ponure myśli
Restauracje, kawiarnie i to, co Amerykanie nazywają "dining out", jest pasją Japończyków, czemu oddają się namiętnie. Wieczorem, mając nadal bezmiar zapasów, powtórzyliśmy wczorajszy cykl, z tym że zapasy spirytualiów, mocno nadwątlone przez mych dzielnych towarzyszy, zostały gruntownie odnowione. Snuliśmy najróżniejsze plany żeglarskie, niestety, w większości mało realne ze względu na specyfikę rynku pracy Japonii.<br> Dwa, czasem trzy tygodnie wakacji - to wszystko, o czym może myśleć Japończyk, przy czym wielokrotnie spędza je on w swym zakładzie pracy, bojąc się, że po powrocie może zastać na swoim miejscu kogoś innego.<br> Daruma w okazałych rzędach zdobiąca nasz stół biesiadny szybko jednak przepłoszyła ponure myśli
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego