Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telefoniczne
Rok: 2003
Java (tm), dlatego pobieranie nowych gier jest tak samo łatwe jak ściąganie nowych dzwonków, czy wygaszaczy ekranu. Java (tm) to otwarta technologia. Oznacza to, że stale pojawiają się nowe gry. Możesz ściągnąć je z Club Nokia przez WAP lub skorzystać z oferty innych dostawców.
W telefonie Nokia 3510i Znajdziesz kilka standardowo zainstalowanych gier. Aby sterować grami jeszcze lepiej i czerpać z nich więcej radości, skorzystaj z zabawnych i praktyczny obudów Xpress-on (tm) z przyciskiem do przewijania w 4 kierunkach.
Zostały one zaprojektowane specjalnie z myślą o najwierniejszych graczach.
Chcesz podzielić się pełnią wrażeń?
To takie proste, jak wysłanie zwykłej wiadomości
Java (tm), dlatego pobieranie nowych gier jest tak samo łatwe jak ściąganie nowych dzwonków, czy wygaszaczy ekranu. Java (tm) to otwarta technologia. Oznacza to, że stale pojawiają się nowe gry. Możesz ściągnąć je z Club &lt;name type="org"&gt;Nokia&lt;/&gt; przez WAP lub skorzystać z oferty innych dostawców.<br>W telefonie &lt;name type="org"&gt;Nokia&lt;/&gt; &lt;name type="prod"&gt;3510i&lt;/&gt; Znajdziesz kilka standardowo zainstalowanych gier. Aby sterować grami jeszcze lepiej i czerpać z nich więcej radości, skorzystaj z zabawnych i praktyczny obudów Xpress-on (tm) z przyciskiem do przewijania w 4 kierunkach.<br>Zostały one zaprojektowane specjalnie z myślą o najwierniejszych graczach.<br>Chcesz podzielić się pełnią wrażeń?<br>To takie proste, jak wysłanie zwykłej wiadomości
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego