Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 11.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
tym, że w stosownym momencie ktoś nie pomyślał, by uregulować swoją sytuację - mówi sędzia sądu rejonowego w Warszawie. - Gdy dochodzi do podziału majątku np. w sprawach rozwodowych, na sali dzieją się często rzeczy niewyobrażalne. Nigdy nie zapomnę pozornie kulturalnego małżeństwa: on inżynier, ona nauczycielka. Podczas rozprawy walczyli na noże o starą firankę i kuchenne ścierki.

Ten stan rzeczy potwierdza specjalistka od spraw rodzinnych mecenas Ewa Kondracka: - Gdy dochodzi do sądowego podziału majątku małżonków, proszę klienta o sporządzenie listy rzeczy podlegających podziałowi. Jeśli zobaczę na niej szczotkę i zużytą powłoczkę, w ogóle rezygnuję z prowadzenia sprawy.

Sprawa rozwodowa może być prosta i
tym, że w stosownym momencie ktoś nie pomyślał, by uregulować swoją sytuację - mówi sędzia sądu rejonowego w Warszawie. - Gdy dochodzi do podziału majątku np. w sprawach rozwodowych, na sali dzieją się często rzeczy niewyobrażalne. Nigdy nie zapomnę pozornie kulturalnego małżeństwa: on inżynier, ona nauczycielka. Podczas rozprawy walczyli na noże o starą firankę i kuchenne ścierki.<br><br>Ten stan rzeczy potwierdza specjalistka od spraw rodzinnych mecenas Ewa Kondracka: - Gdy dochodzi do sądowego podziału majątku małżonków, proszę klienta o sporządzenie listy rzeczy podlegających podziałowi. Jeśli zobaczę na niej szczotkę i zużytą powłoczkę, w ogóle rezygnuję z prowadzenia sprawy.<br><br>Sprawa rozwodowa może być prosta i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego