Nr: 01.08 (6)
jeszcze trudniejszy mecz niż z Rosjankami - mówił przed wczorajszym spotkaniem selekcjoner polskiej reprezentacji Andrzej Niemczyk. I nie mylił się. Doskonale zna niemiecki zespół, bo przez 10 lat prowadził kadrę RFN.
Polki po 5 minutach prowadziły już 7:0. Jednak od tego momentu coś zaczęło się psuć w ich grze. Niemki stopniowo odrabiały straty, ale nasze siatkarki nie dały sobie wydrzeć zwycięstwa. W drugim secie było jeszcze ciężej, ale i tym razem mistrzynie Europy zdołały wygrać. Prawdziwe schody zaczęły się od trzeciej partii. Zdobywanie punktów szło Polkom jak po grudzie. Niemki doskonale broniły. Wyraźnie nie mogła się odnaleźć Malgorzata Glinka, która przy
jeszcze trudniejszy mecz niż z Rosjankami&lt;/&gt; - mówił przed wczorajszym spotkaniem selekcjoner polskiej reprezentacji Andrzej Niemczyk. I nie mylił się. Doskonale zna niemiecki zespół, bo przez 10 lat prowadził kadrę RFN.<br>Polki po 5 minutach prowadziły już 7:0. Jednak od tego momentu coś zaczęło się psuć w ich grze. Niemki stopniowo odrabiały straty, ale nasze siatkarki nie dały sobie wydrzeć zwycięstwa. W drugim secie było jeszcze ciężej, ale i tym razem mistrzynie Europy zdołały wygrać. Prawdziwe schody zaczęły się od trzeciej partii. Zdobywanie punktów szło Polkom jak po grudzie. Niemki doskonale broniły. Wyraźnie nie mogła się odnaleźć Malgorzata Glinka, która przy