Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotka polityczna
Rok: 2000
u nas ponad 500 firm z USA, z czego 330 zrzeszonych jest w izbie. Świadczy to o tym, że szacunki PAIZ-u trzeba traktować jako podstawę a nie całość oceny obecności amerykańskiej w Polsce. Dodatkową zaletą jest to, że większość przedsięwzięć w Polsce to inwestycje długoterminowe, nawet 25-letnie (patrz tabela).
W ((tm)) roku można spodziewać się ożywienia obecności amerykańskiej w Polsce. Wszystko wskazuje na to, że kryzys w Azji, Rosji i obecny w Brazylii, które były dla USA dotkliwe pomoże nam w zdobyciu nowych kapitałów bowiem w porównaniu z tymi regionami świata Polska uchodzi w Stanach za kraj bezpieczny.
Oprócz
u nas ponad 500 firm z USA, z czego 330 zrzeszonych jest w izbie. Świadczy to o tym, że szacunki PAIZ-u trzeba traktować jako podstawę a nie całość oceny obecności amerykańskiej w Polsce. Dodatkową zaletą jest to, że większość przedsięwzięć w Polsce to inwestycje długoterminowe, nawet 25-letnie (patrz tabela). <br>W ((tm)) roku można spodziewać się ożywienia obecności amerykańskiej w Polsce. Wszystko wskazuje na to, że kryzys w Azji, Rosji i obecny w Brazylii, które były dla USA dotkliwe pomoże nam w zdobyciu nowych kapitałów bowiem w porównaniu z tymi regionami świata Polska uchodzi w Stanach za kraj bezpieczny. <br>Oprócz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!