Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 11.25
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
1990). Munoz prowadzi śledztwo w sprawie nielegalnego wzbogacenia się przez generała, który - jak się niedawno okazało - zgromadził potajemnie w latach 1994-2000 miliony dolarów w amerykańskich bankach. Pinochet skończył wczoraj 89 lat.
(AFP)Al-Zarkawi oskarża ulemów

Najbardziej poszukiwany terrorysta w Iraku Jordańczyk Abu Musab al-Zarkawi oskarżył wczoraj islamskich teologów o "zdradę bojowników muzułmańskich" w Iraku i w Afganistanie. - Ulemowie... zdradziliście nas w najgorszych okolicznościach. Wydaliście wrogom i zostawiliście samych - mówił al-Zarkawi w nagraniu opublikowanym w Internecie. Tymczasem jordańskie służby bezpieczeństwa aresztowały szwagra Al-Zarkawiego Salaha al-Haniego.
(AFP)Wniosek o impeachment wobec Blaira

W Izbie Gmin grupa deputowanych
1990). &lt;name type="person"&gt;Munoz&lt;/&gt; prowadzi śledztwo w sprawie nielegalnego wzbogacenia się przez generała, który - jak się niedawno okazało - zgromadził potajemnie w latach 1994-2000 miliony dolarów w amerykańskich bankach. &lt;name type="person"&gt;Pinochet&lt;/&gt; skończył wczoraj 89 lat.<br>&lt;au&gt;(AFP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Al-Zarkawi&lt;/&gt; oskarża ulemów&lt;/&gt;<br><br>Najbardziej poszukiwany terrorysta w &lt;name type="place"&gt;Iraku&lt;/&gt; Jordańczyk &lt;name type="person"&gt;Abu Musab al-Zarkawi&lt;/&gt; oskarżył wczoraj islamskich teologów o "zdradę bojowników muzułmańskich" w &lt;name type="place"&gt;Iraku&lt;/&gt; i w &lt;name type="place"&gt;Afganistanie&lt;/&gt;. - Ulemowie... zdradziliście nas w najgorszych okolicznościach. Wydaliście wrogom i zostawiliście samych - mówił &lt;name type="person"&gt;al-Zarkawi&lt;/&gt; w nagraniu opublikowanym w Internecie. Tymczasem jordańskie służby bezpieczeństwa aresztowały szwagra &lt;name type="person"&gt;Al-Zarkawiego&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Salaha al-Haniego&lt;/&gt;. <br>&lt;au&gt;(AFP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wniosek o &lt;foreign&gt;impeachment&lt;/&gt; wobec &lt;name type="person"&gt;Blaira&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>W &lt;name type="org"&gt;Izbie Gmin&lt;/&gt; grupa deputowanych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego