Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
Widać wyraźnie, jak z dnia na dzień pacjenci nabierają wprawy w układaniu sensownych programów i jak coraz lepiej potrafią się ich trzymać.
Przed wyjściem piszą program dalszego zdrowienia: co, jak i kiedy będą robić dla swojej trzeźwości. Zawiera on między innymi szczegółowy wykaz zajęć "dla zdrowia" na trzy miesiące - ramowy terminarz tygodniowy obejmujący mitingi, dalszą terapię w popołudniowych grupach, stopniowe włączanie się w obowiązki domowe (np. odkurzanie raz w tygodniu, zakupy), plan poszukiwania pracy, zostawanie z dziećmi, gdy żona idzie na Al-Anon lub na grupę terapeutyczną.
Monika: Mnie by się też coś podobnego przydało. Mam wrażenie, że po takim przygotowaniu
Widać wyraźnie, jak z dnia na dzień pacjenci nabierają wprawy w układaniu sensownych programów i jak coraz lepiej potrafią się ich trzymać.<br>Przed wyjściem piszą program dalszego zdrowienia: co, jak i kiedy będą robić dla swojej trzeźwości. Zawiera on między innymi szczegółowy wykaz zajęć "dla zdrowia" na trzy miesiące - ramowy terminarz tygodniowy obejmujący mitingi, dalszą terapię w popołudniowych grupach, stopniowe włączanie się w obowiązki domowe (np. odkurzanie raz w tygodniu, zakupy), plan poszukiwania pracy, zostawanie z dziećmi, gdy żona idzie na Al-Anon lub na grupę terapeutyczną.&lt;/&gt;&lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt;Monika: Mnie by się też coś podobnego przydało. Mam wrażenie, że po takim przygotowaniu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego