Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.06
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
jeśli wymagałby tego interes społeczny, to nawet przez prokuratora. Tylko, że posła obecnie chroni immunitet.
Z kolei adwokat Lech Kochaniak zauważa: - Mamy tu do czynienia z naruszeniem dobrego imienia gazety. Jest tu sugestia, że ,,GL'' broni jakąś polityczną sitwę, że kłamie i manipuluje. To działanie bezprawne, głoszone publicznie, które godzi w dobre imię gazety.
Plakaty rozmieściła agencja reklamowa AMS. - Traktujemy tę kampanię w kategoriach czysto komercyjnych - tłumaczy Bożena Zimny z poznańskiego oddziału AMS. - My jesteśmy tylko właścicielami tablicy i powierzchni reklamowej, a za plakat i zawarte na nim treści odpowiada klient.
Nie będziemy komentować zachowań pana posła, który ustanawia prawo i je
jeśli wymagałby tego interes społeczny, to nawet przez prokuratora. Tylko, że posła obecnie chroni immunitet. <br>Z kolei adwokat Lech Kochaniak zauważa: - Mamy tu do czynienia z naruszeniem dobrego imienia gazety. Jest tu sugestia, że ,,GL'' broni jakąś polityczną sitwę, że kłamie i manipuluje. To działanie bezprawne, głoszone publicznie, które godzi w dobre imię gazety. <br>Plakaty rozmieściła agencja reklamowa AMS. - Traktujemy tę kampanię w kategoriach czysto komercyjnych - tłumaczy Bożena Zimny z poznańskiego oddziału AMS. - My jesteśmy tylko właścicielami tablicy i powierzchni reklamowej, a za plakat i zawarte na nim treści odpowiada klient. <br>Nie będziemy komentować zachowań pana posła, który ustanawia prawo i je
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego