Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.21
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Poznań

Dwaj młodzi ludzie, którzy śmiertelnie pobili bezdomnego, zostali skazani na kary 10 i 9 lat pozbawienia wolności. Trzech innych skazano za nieudzielenie ofierze pomocy.
Do przestępstwa doszło 25 listopada 1999 roku.
(PAP)Na tropie kolejnej pożyczki dla spółki Anny Grabek

We wtorek do Prokuratury Okręgowej w Łodzi wpłynęło doniesienie ws. drugiej pożyczki z WFOŚ, udzielonej spółce należącej do Anny Grabek.
Łódzką prokuraturę zawiadomił - tak jak poprzednim razem - łódzki przedsiębiorca Zbigniew Nowak.
Utrzymuje on, że obie pożyczki w wysokości po 5 mln zł każda zostały wyłudzone "na inwestycję, której nie ma".
Pierwszą pożyczkę, wypłaconą w ratach w drugim i trzecim kwartale
Poznań&lt;/&gt;<br><br>Dwaj młodzi ludzie, którzy śmiertelnie pobili bezdomnego, zostali skazani na kary 10 i 9 lat pozbawienia wolności. Trzech innych skazano za nieudzielenie ofierze pomocy.<br>Do przestępstwa doszło 25 listopada 1999 roku.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Na tropie kolejnej pożyczki dla spółki Anny Grabek&lt;/&gt;<br><br>We wtorek do Prokuratury Okręgowej w Łodzi wpłynęło doniesienie ws. drugiej pożyczki z WFOŚ, udzielonej spółce należącej do Anny Grabek.<br>Łódzką prokuraturę zawiadomił - tak jak poprzednim razem - łódzki przedsiębiorca Zbigniew Nowak.<br>Utrzymuje on, że obie pożyczki w wysokości po 5 mln zł każda zostały wyłudzone "na inwestycję, której nie ma".<br>Pierwszą pożyczkę, wypłaconą w ratach w drugim i trzecim kwartale
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego