Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 37
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
tylko rodziny patologiczne, ale również rodziny normalnie, dobrze funkcjonujące. Przecież każdy chce, by jego dziecko było najlepsze, najmądrzejsze itp. - trzeba pokazać, jak to osiągnąć. I tu można podpatrzyć nawet techniki, jakie wykorzystuje się w reklamie.
Zdaniem uczestniczącego w konferencji ks. Mariana Jakubca z krakowskiej kurii - przyczyną złego obrazu rodziny i wychowania w mediach jest uprzywilejowanie w nich myśli liberalnej. Ratunkiem w tej sytuacji może być - jego zdaniem - stworzenie ogólnodostępnej katolickiej telewizji rodzinnej.
Uczestnicy rabczańskiej konferencji na zakończenie przesłali Ojcu Świętemu list, w którym podziękowali za niedawną pielgrzymkę do ojczyzny i nauczanie.
Plonem konferencji ma być wydanie opracowania zawierającego teksty referatów oraz
tylko rodziny patologiczne, ale również rodziny normalnie, dobrze funkcjonujące. Przecież każdy chce, by jego dziecko było najlepsze, najmądrzejsze itp. - trzeba pokazać, jak to osiągnąć. I tu można podpatrzyć nawet techniki, jakie wykorzystuje się w reklamie.<br>Zdaniem uczestniczącego w konferencji ks. Mariana Jakubca z krakowskiej kurii - przyczyną złego obrazu rodziny i wychowania w mediach jest uprzywilejowanie w nich myśli liberalnej. Ratunkiem w tej sytuacji może być - jego zdaniem - stworzenie ogólnodostępnej katolickiej telewizji rodzinnej.<br>Uczestnicy rabczańskiej konferencji na zakończenie przesłali Ojcu Świętemu list, w którym podziękowali za niedawną pielgrzymkę do ojczyzny i nauczanie.<br>Plonem konferencji ma być wydanie opracowania zawierającego teksty referatów oraz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego