Nr: 12.04 (9)
Michel Pavon (36 l.).
Gdy w klubowej kasie brakuje na transfery, trzeba postawić na wychowanków. Tak właśnie zrobił Pavon w meczu z Montpellier. A że we Francji praca z młodzieżą jest wzorowa, to i w drużynie lutowych przeciwników Groclinu nie brakuje utalentowanych zawodników.
Przeciw Montpellier w podstawowym składzie wybiegło pięciu wychowanków żyrondystów: Chamakh, Francia, Mavuba, Planus i Beda. To oni byli wyróżniającymi się zawodnikami w wygranym 2:1 meczu. Pierwszego gola zdobył Marouane Chamakh w 11. minucie. Młody piłkarz sprawił sobie prezent, bo tego dnia obchodził 20. urodziny.
- Przerwa w lidze dobrze nam zrobiła. Rozumiemy się coraz lepiej. Mamy jeszcze kilka
Michel Pavon (36 l.).<br>Gdy w klubowej kasie brakuje na transfery, trzeba postawić na wychowanków. Tak właśnie zrobił Pavon w meczu z Montpellier. A że we Francji praca z młodzieżą jest wzorowa, to i w drużynie lutowych przeciwników Groclinu nie brakuje utalentowanych zawodników.<br>Przeciw Montpellier w podstawowym składzie wybiegło pięciu wychowanków żyrondystów: Chamakh, Francia, Mavuba, Planus i Beda. To oni byli wyróżniającymi się zawodnikami w wygranym 2:1 meczu. Pierwszego gola zdobył Marouane Chamakh w 11. minucie. Młody piłkarz sprawił sobie prezent, bo tego dnia obchodził 20. urodziny.<br>&lt;q&gt;- Przerwa w lidze dobrze nam zrobiła. Rozumiemy się coraz lepiej. Mamy jeszcze kilka