Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3 (33) marzec
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
z pracy - odpowiada mąż.
- A co z obieraczką?
- Ją też wyrzucili.


JAK zorganizować imprezę

Nic tak nie zbliża ludzi jak wspólna zabawa. Żeby ją dobrze przygotować, nie wystarczy wiedzieć, kto jest premierem i kiedy spadną stopy procentowe.
Organizacja imprezy w domu jest niewątpliwie aktem odwagi. Sam dobrze wiesz, że nawet wzorowo wychowana koleżanka z dyplomem paryskiej Sorbony może zmienić się w niszczącą furię, jeśli przesadzi z napojami. Można oczywiście podjąć gości w pubie bądź restauracji, ale drogo tam i nie ma klimatu. A dom to jednak dom.

1. Lokal

Przymierzając się do zaproszenia gości, weź pod uwagę wielkość swojego mieszkania. Przyjmij
z pracy - odpowiada mąż.<br>- A co z obieraczką?<br>- Ją też wyrzucili.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt;JAK zorganizować imprezę&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Nic tak nie zbliża ludzi jak wspólna zabawa. Żeby ją dobrze przygotować, nie wystarczy wiedzieć, kto jest premierem i kiedy spadną stopy procentowe.&lt;/&gt;<br>Organizacja imprezy w domu jest niewątpliwie aktem odwagi. Sam dobrze wiesz, że nawet wzorowo wychowana koleżanka z dyplomem paryskiej Sorbony może zmienić się w niszczącą furię, jeśli przesadzi z napojami. Można oczywiście podjąć gości w pubie bądź restauracji, ale drogo tam i nie ma klimatu. A dom to jednak dom.<br><br>&lt;tit&gt;1. Lokal&lt;/&gt;<br><br>Przymierzając się do zaproszenia gości, weź pod uwagę wielkość swojego mieszkania. Przyjmij
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego