Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
też zabawy sylwestrowe czy karnawałowe, a także bale z okazji rocznic powstania klubu. Niektóre samodzielnie albo po kilka (często w ramach wojewódzkiego oddziału Federacji Klubów Abstynenta, zrzeszającej większość z nich) organizują rajdy, turnieje, festyny, zawody sportowe, pielgrzymki, konkursy twórczości swoich członków.
Anka: Zapomniałeś o imprezach dla dzieci, te są najbardziej wzruszające. Mikołajki czy Dzień Dziecka, podobnie zresztą jak inne imprezy, są okazją do spotykania się całymi rodzinami, którym spędzanie czasu razem z ludźmi o podobnej przeszłości i podobnych aktualnych trudnościach pomaga w odbudowie więzi, mocno nadszarpniętych w czasach picia.
Włodek: Dla mnie sens istnienia klubów jest taki. Czynny alkoholik - jak mówiliśmy
też zabawy sylwestrowe czy karnawałowe, a także bale z okazji rocznic powstania klubu. Niektóre samodzielnie albo po kilka (często w ramach wojewódzkiego oddziału Federacji Klubów Abstynenta, zrzeszającej większość z nich) organizują rajdy, turnieje, festyny, zawody sportowe, pielgrzymki, konkursy twórczości swoich członków.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Anka: Zapomniałeś o imprezach dla dzieci, te są najbardziej wzruszające. Mikołajki czy Dzień Dziecka, podobnie zresztą jak inne imprezy, są okazją do spotykania się całymi rodzinami, którym spędzanie czasu razem z ludźmi o podobnej przeszłości i podobnych aktualnych trudnościach pomaga w odbudowie więzi, mocno nadszarpniętych w czasach picia.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Włodek: Dla mnie sens istnienia klubów jest taki. Czynny alkoholik - jak mówiliśmy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!