Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10 (18)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
dziewczyn i wiadomościami z jego życia bez ciebie. To zabiera zbyt dużo czasu. Możesz go spożytkować dużo lepiej.
Agnieszka
Mimo że koniec miłości zawsze na początku oznacza koniec świata, jest także nadzieją na następną, jeszcze piękniejszą. A zanim nową miłość znajdziesz, zajmij się sobą, rozsmakuj się w samotności, bo już za chwilę znowu nie będziesz miała na to czasu.
Ania Niewodzka,
34 lata, zastępca dyrektora reklamy, panna
Pomyśl sobie: jestem najpiękniejsza, najbardziej wartościowa. Mam dobrą pracę, wspaniałych przyjaciół, świetne perspektywy. Zrób się na bóstwo i wyjdź z domu. Pokaż mu, ile stracił.
Mariola
Nauczyłam się, że jeżeli mężczyzna siedzi w kącie i
dziewczyn i wiadomościami z jego życia bez ciebie. To zabiera zbyt dużo czasu. Możesz go spożytkować dużo lepiej.&lt;/&gt;<br>Agnieszka<br>&lt;q&gt;Mimo że koniec miłości zawsze na początku oznacza koniec świata, jest także nadzieją na następną, jeszcze piękniejszą. A zanim nową miłość znajdziesz, zajmij się sobą, rozsmakuj się w samotności, bo już za chwilę znowu nie będziesz miała na to czasu.&lt;/&gt;<br>Ania Niewodzka,<br>34 lata, zastępca dyrektora reklamy, panna<br>&lt;q&gt;Pomyśl sobie: jestem najpiękniejsza, najbardziej wartościowa. Mam dobrą pracę, wspaniałych przyjaciół, świetne perspektywy. Zrób się na bóstwo i wyjdź z domu. Pokaż mu, ile stracił.&lt;/&gt;<br>Mariola<br>&lt;q&gt;Nauczyłam się, że jeżeli mężczyzna siedzi w kącie i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego