Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
śmigłowiec uratował 12 członków załogi tonącej jednostki ukraińskiej.
Płynący wzdłuż wybrzeży Izraela ukraiński statek - którego radio nie zidentyfikowało - wezwał pomoc. Na miejsce wysłano wojskowy śmigłowiec z komandosami.
Mimo trudnych warunków pogodowych, żołnierze zabrali ukraińską załogę z uszkodzonej jednostki i przewieźli do portu Aszhod w Izraelu.
(PAP)Afrykańskie dzieci uczą się zabijać

Kongo 163 dzieci z Demokratycznej Republiki Konga szkolono w obozie rebeliantów w sąsiedniej Ugandzie - podali Przedstawiciele UNICEF.
Dzieci w wieku od 9 do 17 lat od sześciu miesięcy przebywały w obozie Kyankwanzi w Ugandzie, razem z prawie 700-osobową grupą mieszkańców Bunii. Przechodziły tam "edukację polityczną" i szkolenie wojskowe.
Rząd
śmigłowiec uratował 12 członków załogi tonącej jednostki ukraińskiej.<br>Płynący wzdłuż wybrzeży Izraela ukraiński statek - którego radio nie zidentyfikowało - wezwał pomoc. Na miejsce wysłano wojskowy śmigłowiec z komandosami.<br>Mimo trudnych warunków pogodowych, żołnierze zabrali ukraińską załogę z uszkodzonej jednostki i przewieźli do portu Aszhod w Izraelu.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Afrykańskie dzieci uczą się zabijać&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kongo&lt;/&gt; 163 dzieci z Demokratycznej Republiki Konga szkolono w obozie rebeliantów w sąsiedniej Ugandzie - podali Przedstawiciele UNICEF.<br>Dzieci w wieku od 9 do 17 lat od sześciu miesięcy przebywały w obozie Kyankwanzi w Ugandzie, razem z prawie 700-osobową grupą mieszkańców Bunii. Przechodziły tam "edukację polityczną" i szkolenie wojskowe.<br>Rząd
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego