Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2002
wysiłku fizycznego zaleca Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej.
Femibion - witaminy i minerały dla kobiet.
Femibion to pierwszy i jedyny na polskim rynku trójfazowy preparat witaminowy dla aktywnych kobiet. W opakowaniu znajdują się trzy rodzaje tabletek, w trzech kolorach, o składzie dopasowanym do potrzeb kobiety w zależności od fazy cyklu miesiączkowego.
Femibion zapobiega niedoborom witamin i składników mineralnych u kobiet, łagodzi objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego, uzupełnia niedobory witamin i minerałów spowodowanych antykoncepcją doustną, uzupełnia straty witamin i minerałów w czasie miesiączki, poprawia wygląd skory, wzmacnia włosy i paznokcie.
Trzy rodzaje tabletek w trzech różnych kolorach o zmiennej zawartości witamin i minerałów w zależności
wysiłku fizycznego zaleca Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej.<br>&lt;name type="prod"&gt;Femibion&lt;/&gt; - witaminy i minerały dla kobiet.<br>&lt;name type="prod"&gt;Femibion&lt;/&gt; to pierwszy i jedyny na polskim rynku trójfazowy preparat witaminowy dla aktywnych kobiet. W opakowaniu znajdują się trzy rodzaje tabletek, w trzech kolorach, o składzie dopasowanym do potrzeb kobiety w zależności od fazy cyklu miesiączkowego. <br>&lt;name type="prod"&gt;Femibion&lt;/&gt; zapobiega niedoborom witamin i składników mineralnych u kobiet, łagodzi objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego, uzupełnia niedobory witamin i minerałów spowodowanych antykoncepcją doustną, uzupełnia straty witamin i minerałów w czasie miesiączki, poprawia wygląd skory, wzmacnia włosy i paznokcie.<br>Trzy rodzaje tabletek w trzech różnych kolorach o zmiennej zawartości witamin i minerałów w zależności
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego