Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 03.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
widzimy jej piękne ciało w sytuacji jednak intymnej, w której na co dzień pewnie nie chciałaby się pokazać. I to jest ekscytujące.

Osobowość, towar medialny

Kiedy w 1970 r. Teresa Sukniewicz pobiła rekord świata, została gwiazdą mediów, udzielała setek wywiadów, była nawet w "Tele echu", mimo że Irena Dziedzic w zasadzie sportowców nie zapraszała. - Po dwóch, trzech miesiącach wszyscy rozpoznawali mnie na ulicy.

Czy uroda sportsmenek to dobry towar medialny? Największe możliwości daje reklama, chociaż rodzimi spece z tej branży pozostają sceptyczni. - W reklamie z udziałem sportowców ważna jest osobowość, wygląd to dodatek - uważa Kuba Kamiński, szef warszawskiej agencji Brain. Osobowość
widzimy jej piękne ciało w sytuacji jednak intymnej, w której na co dzień pewnie nie chciałaby się pokazać. I to jest ekscytujące.<br><br>&lt;tit&gt;Osobowość, towar medialny&lt;/&gt;<br><br>Kiedy w 1970 r. Teresa Sukniewicz pobiła rekord świata, została gwiazdą mediów, udzielała setek wywiadów, była nawet w "Tele echu", mimo że Irena Dziedzic w zasadzie sportowców nie zapraszała. - Po dwóch, trzech miesiącach wszyscy rozpoznawali mnie na ulicy.<br><br>Czy uroda sportsmenek to dobry towar medialny? Największe możliwości daje reklama, chociaż rodzimi spece z tej branży pozostają sceptyczni. - W reklamie z udziałem sportowców ważna jest osobowość, wygląd to dodatek - uważa Kuba Kamiński, szef warszawskiej agencji Brain. Osobowość
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!