Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
tylko krótkie zdania, bywa, że piszę przez kilka godzin. To działa jak długa, odprężająca kąpiel. Kiedy zamykam zeszyt, ogarnia mnie spokój, czuję się tak, jakbym zamykała za sobą drzwi do sprzątniętego przed chwilą pokoju. I od razu zasypiam.

Pisanie pamiętnika może być doskonałą terapią dla osób, które mają kłopoty z zasypianiem. Jeżeli zamiast liczyć barany, przypominasz sobie leżąc już w łóżku wydarzenia całego dnia i nie możesz przez to zasnąć, złap za długopis i zapisz wszystko to, co tak niespokojnie buszuje w twoich myślach. Uwięzione na papierze zdarzenia opuszczą twój umysł i pozwolą ci pogrążyć się w słodkich objęciach Morfeusza.

Ja
tylko krótkie zdania, bywa, że piszę przez kilka godzin. To działa jak długa, odprężająca kąpiel. Kiedy zamykam zeszyt, ogarnia mnie spokój, czuję się tak, jakbym zamykała za sobą drzwi do sprzątniętego przed chwilą pokoju. I od razu zasypiam.<br><br>Pisanie pamiętnika może być doskonałą terapią dla osób, które mają kłopoty z zasypianiem. Jeżeli zamiast liczyć barany, przypominasz sobie leżąc już w łóżku wydarzenia całego dnia i nie możesz przez to zasnąć, złap za długopis i zapisz wszystko to, co tak niespokojnie buszuje w twoich myślach. Uwięzione na papierze zdarzenia opuszczą twój umysł i pozwolą ci pogrążyć się w słodkich objęciach Morfeusza.<br><br>&lt;tit&gt;Ja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego