Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
54 procent duńskich gospodarstw domowych ma dostęp do Internetu. Takim wskaźnikiem nie mogą się pochwalić obywatele żadnego innego kraju.
Wynika to z danych opublikowanych w poniedziałek przez firmę NetValue, zajmującą się internetową statystyką.
Na drugim miejscu pod względem dostępu do Internetu znalazły się Stany Zjednoczone, a następnie Singapur.
(PAP)Szczurza zupa podbija Wietnam

obyczaje Wietnamskie media informują, że chłopi, zajmujący się głównie uprawą ryżu, dorabiają sobie polowaniami na szczury, dostarczając codziennie na rynki świeżą porcję tych gryzoni chętnie kupowanych przez bary i restauracje.
Tygodnik "Tuoi Tre Chu Nhat" poinformował, że w prowincji Bac Lieu każdego dnia około trzech ton tych gryzoni
54 procent duńskich gospodarstw domowych ma dostęp do Internetu. Takim wskaźnikiem nie mogą się pochwalić obywatele żadnego innego kraju.<br>Wynika to z danych opublikowanych w poniedziałek przez firmę NetValue, zajmującą się internetową statystyką.<br>Na drugim miejscu pod względem dostępu do Internetu znalazły się Stany Zjednoczone, a następnie Singapur.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Szczurza zupa podbija Wietnam&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;obyczaje&lt;/&gt; Wietnamskie media informują, że chłopi, zajmujący się głównie uprawą ryżu, dorabiają sobie polowaniami na szczury, dostarczając codziennie na rynki świeżą porcję tych gryzoni chętnie kupowanych przez bary i restauracje.<br>Tygodnik "Tuoi Tre Chu Nhat" poinformował, że w prowincji Bac Lieu każdego dnia około trzech ton tych gryzoni
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego