Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 6/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
książkowych poświęconych głównie filmowi. Znalazły się także w niedawno wydanej "Księdze Dziesięciolecia Polski Niepodległej 1989-1999". Plebiscyt przeprowadzono po raz 45. Złote Kaczki są najstarszą polską nagrodą filmową. Przyznaje się je od 1956 r.
(PAP)Wczoraj poznaliśmy laureatów Złotych Kaczek w plebiscycie czytelników miesięcznika "Film".
W kategorii najlepsza polska aktorka zwyciężyła. W analogicznej kategorii męskiej nagrodę przyznano. Za najlepszy polski film uznano. Najlepszy zagraniczny, to zdaniem czytelników "Filmu". W ostatniej, piątej kategorii , najlepszym kompozytorem muzyki filmowej uznano ((...))
Specjalna nagrodę redakcji "Filmu" wręczono ((...)).Moskwa (PAP/Reuters/AP)

- Rosyjskie MSZ wezwało do siebie amerykańskiego charge d'affaires i poprosiło go o wyjaśnienie doniesień, że
książkowych poświęconych głównie filmowi. Znalazły się także w niedawno wydanej "Księdze Dziesięciolecia Polski Niepodległej 1989-1999". Plebiscyt przeprowadzono po raz 45. Złote Kaczki są najstarszą polską nagrodą filmową. Przyznaje się je od 1956 r.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>Wczoraj poznaliśmy laureatów Złotych Kaczek w plebiscycie czytelników miesięcznika "Film".<br>W kategorii najlepsza polska aktorka zwyciężyła. W analogicznej kategorii męskiej nagrodę przyznano. Za najlepszy polski film uznano. Najlepszy zagraniczny, to zdaniem czytelników "Filmu". W ostatniej, piątej kategorii , najlepszym kompozytorem muzyki filmowej uznano ((...))<br>Specjalna nagrodę redakcji "Filmu" wręczono ((...)).&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Moskwa (PAP/Reuters/AP)&lt;/&gt;<br><br> - Rosyjskie MSZ wezwało do siebie amerykańskiego charge d'affaires i poprosiło go o wyjaśnienie doniesień, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego