Typ tekstu: Książka
Autor: Mac Jerzy Sławomir
Tytuł: Tajemnica Amwaya
Rok: 1998
K. Costa, z żywnością, wodą i środkami higieny. Dystrybutorzy z łódzkiej sieci Network Twenty One - między innymi rodzina Deroniów i inni bohaterzy filmu Henryka Dederki - zebrali cztery tony odzieży, środków czystości, kosmetyków i artykułów gospodarstwa domowego. Deroniowie zorganizowali też dwie duże imprezy dobroczynne: Artyści Łódzcy Powodzianom i Koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zgierzu.
Nie bardzo wiadomo natomiast, jak traktować sponsoring premiery "Za rok o tej samej porze" w warszawskim Teatrze na Woli: jako dotację kulturalną czy raczej transakcję rynkową, skoro główną rolę w tym spektaklu odgrywa aktor będący stałym prezenterem na konwencjach Amwaya.

Przyśpieszenia i poślizgi

Najtrudniej podobno zarobić pierwszy
K. Costa, z żywnością, wodą i środkami higieny. Dystrybutorzy z łódzkiej sieci Network Twenty One - między innymi rodzina Deroniów i inni bohaterzy filmu Henryka Dederki - zebrali cztery tony odzieży, środków czystości, kosmetyków i artykułów gospodarstwa domowego. Deroniowie zorganizowali też dwie duże imprezy dobroczynne: Artyści Łódzcy Powodzianom i Koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zgierzu.<br>Nie bardzo wiadomo natomiast, jak traktować sponsoring premiery "Za rok o tej samej porze" w warszawskim Teatrze na Woli: jako dotację kulturalną czy raczej transakcję rynkową, skoro główną rolę w tym spektaklu odgrywa aktor będący stałym prezenterem na konwencjach Amwaya.<br><br>&lt;tit&gt;Przyśpieszenia i poślizgi&lt;/&gt;<br><br>Najtrudniej podobno zarobić pierwszy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego