Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
na turniej koszykówki
KS Polonia zaprasza na Turniej Koszykówki z okazji Święta Niepodległości o Puchar Burmistrza Pasłęka. W turnieju wystartują zespoły juniorów młodszych: UKS "Trójeczka" Olsztyn, SP 11 Elbląg i Polonia Pasłęk. Turniej odbędzie się w piątek 12 listopada, w sali gimnastycznej LO. Początek gier o godzinie 10.00.
jp

Żaneta Kruk mistrzynią Polski
Przyzwyczailiśmy się już do sukcesów Żanety Kruk. Żaneta zdobyła kolejny tytuł Mistrzyni Polski podczas zawodów rozgrywanych na Helu. W wadze do 55 kg, w kategorii light contakt, była najlepsza z grona 10 zawodniczek. W kategorii semi contakt nasza zawodniczka wywalczyła wicemistrzostwo Polski. W zawodach na Helu startowało
na turniej koszykówki&lt;/&gt;<br>KS Polonia zaprasza na Turniej Koszykówki z okazji Święta Niepodległości o Puchar Burmistrza Pasłęka. W turnieju wystartują zespoły juniorów młodszych: UKS "Trójeczka" Olsztyn, SP 11 Elbląg i Polonia Pasłęk. Turniej odbędzie się w piątek 12 listopada, w sali gimnastycznej LO. Początek gier o godzinie 10.00.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Żaneta Kruk mistrzynią Polski&lt;/&gt;<br>Przyzwyczailiśmy się już do sukcesów Żanety Kruk. Żaneta zdobyła kolejny tytuł Mistrzyni Polski podczas zawodów rozgrywanych na Helu. W wadze do 55 kg, w kategorii light contakt, była najlepsza z grona 10 zawodniczek. W kategorii semi contakt nasza zawodniczka wywalczyła wicemistrzostwo Polski. W zawodach na Helu startowało