Typ tekstu: Książka
Autor: Mac Jerzy Sławomir
Tytuł: Tajemnica Amwaya
Rok: 1998
nie zerwał kontaktów, była w stanie zaoferować mu jeszcze coś innego. Nowe umiejętności przekonywania i zjednywania ludzi, nabyte na spotkaniach i seminariach dla dystrybutorów, procentowały w innych salach, na innych zgromadzeniach, pod innym szyldem na ścianie. Szybko piął się w górę po nowej drabinie partyjnej, został znanym działaczem lokalnym - i posłem RP. Zamierza być nim do emerytury. - To świetny zawód - przekonuje. - By zarabiać w Amwayu tyle, ile wynosi uposażenie parlamentarzysty, musiałbym mieć przynajmniej Direkta i pilnować stu osób w sieci. Tutaj wystarczy tylko być i robić to, co trzeba.
Poseł opowiada, jak to nauki Amwaya przygotowały go do służby społecznej, jaką
nie zerwał kontaktów, była w stanie zaoferować mu jeszcze coś innego. Nowe umiejętności przekonywania i zjednywania ludzi, nabyte na spotkaniach i seminariach dla dystrybutorów, procentowały w innych salach, na innych zgromadzeniach, pod innym szyldem na ścianie. Szybko piął się w górę po nowej drabinie partyjnej, został znanym działaczem lokalnym - i posłem RP. Zamierza być nim do emerytury. &lt;q&gt;- To świetny zawód&lt;/&gt; - przekonuje. &lt;q&gt;- By zarabiać w Amwayu tyle, ile wynosi uposażenie parlamentarzysty, musiałbym mieć przynajmniej Direkta i pilnować stu osób w sieci. Tutaj wystarczy tylko być i robić to, co trzeba.&lt;/&gt;<br>Poseł opowiada, jak to nauki Amwaya przygotowały go do służby społecznej, jaką
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!