Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Miszę.
Misza, wraz z dwójką innych marynarzy, miał za zadanie ukraść z amerykańskiej bazy oprogramowanie z tajnymi danymi. Podczas sztormu tratwa utonęła wraz z dwójką towarzyszy i tylko Misza ocalał.
22:40 rtl7Wróżka przepowiada prawdziwą miłość

Romans z całkiem obcym mężczyzną, 98 min, Wielka Brytania 1986, reż.: Desmond Davis.

Adaptacja powieści Pameli Wallace. Kobieta sukcesu, piękna i zamożna Amerykanka Victoria Ducane zarządza siecią domów mody. Wyjeżdża na Sycylię.
We Włoszech wróżka przepowiada kobiecie, że w podróży spotka wielką miłość. Racjonalnie myśląca Victoria nie wierzy w opowieści o księciu z bajki. Wciąż opłakuje przedwcześnie zmarłego męża.
Niemniej jednak, właśnie odwołała lot
Miszę.<br>Misza, wraz z dwójką innych marynarzy, miał za zadanie ukraść z amerykańskiej bazy oprogramowanie z tajnymi danymi. Podczas sztormu tratwa utonęła wraz z dwójką towarzyszy i tylko Misza ocalał.<br>22:40 rtl7&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wróżka przepowiada prawdziwą miłość&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Romans z całkiem obcym mężczyzną, 98 min, Wielka Brytania 1986, reż.: Desmond Davis.&lt;/&gt;<br><br>Adaptacja powieści Pameli Wallace. Kobieta sukcesu, piękna i zamożna Amerykanka Victoria Ducane zarządza siecią domów mody. Wyjeżdża na Sycylię.<br>We Włoszech wróżka przepowiada kobiecie, że w podróży spotka wielką miłość. Racjonalnie myśląca Victoria nie wierzy w opowieści o księciu z bajki. Wciąż opłakuje przedwcześnie zmarłego męża.<br>Niemniej jednak, właśnie odwołała lot
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego