Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 10.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
z przestępcami

Bez przebaczenia

Policjanci przestają się grzebać w papierach, wychodzą zza biurek i ruszają na ulice, silne i dobrze wyposażone zespoły uderzają w przestępczość zorganizowaną, stosując przy tym podsłuchy oraz prowokacje - tak ma wyglądać policja po reformie proponowanej przez MSWiA.

Z ogłoszonego wczoraj przez szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Marka Biernackiego projektu krajowego programu przeciwdziałania przestępczości wynika, że jeśli wszystkie zmiany uda się wprowadzić, to wreszcie poczujemy się bezpieczniej. Do walki z bandytami - obok resortów spraw wewnętrznych i sprawiedliwości - włączyć się ma także Ministerstwo Finansów. Największe zmiany czekają jednak policję.
Rewolucja ma się zacząć od zredukowania produkowanej przez funkcjonariuszy
z przestępcami&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Bez przebaczenia&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Policjanci przestają się grzebać w papierach, wychodzą zza biurek i ruszają na ulice, silne i dobrze wyposażone zespoły uderzają w przestępczość zorganizowaną, stosując przy tym podsłuchy oraz prowokacje - tak ma wyglądać policja po reformie proponowanej przez MSWiA.&lt;/&gt;<br><br>Z ogłoszonego wczoraj przez szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Marka Biernackiego projektu krajowego programu przeciwdziałania przestępczości wynika, że jeśli wszystkie zmiany uda się wprowadzić, to wreszcie poczujemy się bezpieczniej. Do walki z bandytami - obok resortów spraw wewnętrznych i sprawiedliwości - włączyć się ma także Ministerstwo Finansów. Największe zmiany czekają jednak policję. <br>Rewolucja ma się zacząć od zredukowania produkowanej przez funkcjonariuszy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego