Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2003
Krotex Poland
01-793 Warszawa
ul. Rydrygiera 8
przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań, niepożądanych i dawkowanie oraz informacja dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
DOMOWY PORADNIK ZIOLOWY
Kąpiel zdrowia i urody
odkąd mityczna bogini miłości i seksu, Afrodyta, wynurzyła się z białej piany morskiej, kąpiele są sprzymierzeńcem kobiecej urody i zdrowia. Odprężają, likwidują stresy, zapewniają dobry sen, łagodzą bóle, dodają energii życiowej i pogody ducha, skórze zaś zapewniają odpowiednie nawilżenie, elastyczność i aksamitność w dotyku.
Jest mnóstwo środków, które dodają kąpieli aromatu podnoszącego komfort odpoczynku w wannie, nadają
Krotex&lt;/&gt; Poland<br>01-793 Warszawa<br>ul. Rydrygiera 8<br>przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań, niepożądanych i dawkowanie oraz informacja dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.<br>&lt;tit&gt;DOMOWY PORADNIK ZIOLOWY&lt;/&gt; <br>Kąpiel zdrowia i urody<br> odkąd mityczna bogini miłości i seksu, Afrodyta, wynurzyła się z białej piany morskiej, kąpiele są sprzymierzeńcem kobiecej urody i zdrowia. Odprężają, likwidują stresy, zapewniają dobry sen, łagodzą bóle, dodają energii życiowej i pogody ducha, skórze zaś zapewniają odpowiednie nawilżenie, elastyczność i aksamitność w dotyku.<br>Jest mnóstwo środków, które dodają kąpieli aromatu podnoszącego komfort odpoczynku w wannie, nadają
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego