Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
sklepów dyskontowych w sprzedaży polskiego handlu spożywczego wzrósł w 1999 roku do 22 proc. a do 2003 r. ma się zwiększyć do 40-45 proc.
• Obecnie na terenie Polski działa ponad 100 hipermarketów, plus ponad tysiąc małych sklepów dyskontowych (np. sieć "Biedronka").
• Największe w Polsce sieci: Careffour, Géant, Auchan, Billa, E. Leclerc.Zbyt długa lista grzechów głównych

Zawyżanie cen towarów, sprzedaż przeterminowanych produktów, nieuczciwa konkurencja cenowa - to główne grzechy hipermarketów.
We wrześniu ub.r. Państwowa Inspekcja Handlowa skontrolowała super- i hipermarkety. Stało się tak po licznych skargach konsumentów i dostawców składanych w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ceny z
sklepów dyskontowych w sprzedaży polskiego handlu spożywczego wzrósł w 1999 roku do 22 proc. a do 2003 r. ma się zwiększyć do 40-45 proc.<br>&#149; Obecnie na terenie Polski działa ponad 100 hipermarketów, plus ponad tysiąc małych sklepów dyskontowych (np. sieć "Biedronka").<br>&#149; Największe w Polsce sieci: Careffour, Géant, Auchan, Billa, E. Leclerc.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zbyt długa lista grzechów głównych&lt;/&gt;<br><br>Zawyżanie cen towarów, sprzedaż przeterminowanych produktów, nieuczciwa konkurencja cenowa - to główne grzechy hipermarketów.<br>We wrześniu ub.r. Państwowa Inspekcja Handlowa skontrolowała super- i hipermarkety. Stało się tak po licznych skargach konsumentów i dostawców składanych w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów.<br><br>&lt;tit&gt;Ceny z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego