Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
sądem
Właściciel sieci tanich sklepów Biedronka, portugalska firma JMD, ma kłopoty. Byli pracownicy sieci, walczą przed sądami o odszkodowania za niepłacone nadgodziny i zmuszanie do fizycznej pracy ponad siły. Pracownikami w sieci Biedronka są głównie kobiety. Jest też w tej sprawie wątek pasłęcki.
Pani Katarzyna W. z Pasłęka, pracowała w Biedronce prawie cztery lata. Zarabiała 700 a później 820 złotych brutto. Była kasjerką i pracownikiem fizycznym. Rozładowywała tiry na równi z mężczyznami. Po jednym z rozładunków poroniła. Teraz wniosła pozew o odszkodowanie za utracone dziecko i niezapłacone godziny pracy.
jp
Promocja SSE
Rozpoczęły się działania, zmierzające do wypromowania Specjalnej Strefy Ekonomicznej
sądem&lt;/&gt;<br>Właściciel sieci tanich sklepów Biedronka, portugalska firma JMD, ma kłopoty. Byli pracownicy sieci, walczą przed sądami o odszkodowania za niepłacone nadgodziny i zmuszanie do fizycznej pracy ponad siły. Pracownikami w sieci Biedronka są głównie kobiety. Jest też w tej sprawie wątek pasłęcki.<br>Pani Katarzyna W. z Pasłęka, pracowała w Biedronce prawie cztery lata. Zarabiała 700 a później 820 złotych brutto. Była kasjerką i pracownikiem fizycznym. Rozładowywała tiry na równi z mężczyznami. Po jednym z rozładunków poroniła. Teraz wniosła pozew o odszkodowanie za utracone dziecko i niezapłacone godziny pracy.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Promocja SSE&lt;/&gt;<br>Rozpoczęły się działania, zmierzające do wypromowania Specjalnej Strefy Ekonomicznej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego