Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Siedlecki
Nr: 35
Miejsce wydania: Siedlce
Rok: 1997
Na to pytanie nie uzyskałam odpowiedzi.
Wprowadzenie odpłatności za przyszpitalne parkingi spowodowało "iskrzenie" między wójtami a dyrekcją ZOZ, ale, jak mówi Andrzej Peńsko, ewentualnemu protestowi samorządów powinna towarzyszyć jakaś propozycja zapewnienia ochrony szpitalowi oraz coraz lepszemu i droższemu jego wyposażeniu. - Nic nie jest przyjemne, co prowadzi do ograniczeń - dodaje dyrektor.
BoNo
W liwskiej gminie
Marzenia o inwestorach
Gmina Liw, jako jedna z niewielu w naszym województwie, ma program aktywizacji gospodarczej i kulturalnej. Opracowanie liczy prawie 200 stron. Zawiera szczegółowe informacje o każdej miejscowości oraz oferty dla firm i przedsiębiorstw, które pragnęłyby inwestować w gminie.
Nie tylko do tworzenia programów ogranicza się
Na to pytanie nie uzyskałam odpowiedzi.<br>Wprowadzenie odpłatności za przyszpitalne parkingi spowodowało "iskrzenie" między wójtami a dyrekcją ZOZ, ale, jak mówi Andrzej Peńsko, ewentualnemu protestowi samorządów powinna towarzyszyć jakaś propozycja zapewnienia ochrony szpitalowi oraz coraz lepszemu i droższemu jego wyposażeniu. - Nic nie jest przyjemne, co prowadzi do ograniczeń - dodaje dyrektor.<br>&lt;au&gt;BoNo&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;W liwskiej gminie&lt;/&gt;<br>Marzenia o inwestorach<br>Gmina Liw, jako jedna z niewielu w naszym województwie, ma program aktywizacji gospodarczej i kulturalnej. Opracowanie liczy prawie 200 stron. Zawiera szczegółowe informacje o każdej miejscowości oraz oferty dla firm i przedsiębiorstw, które pragnęłyby inwestować w gminie.<br>Nie tylko do tworzenia programów ogranicza się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego