Typ tekstu: Książka
Autor: Malik Krystyna Raciborska Maria
Tytuł: Przewodnik po Polsce - cz. 1
Rok: 1997
cmentarz poległych i pomordowanych jeńcow. Przy ul. Iłowiańskiej pomnik pilotów RAF zamordowanych po brawurowej ucieczce z obozu.
Odgałęzienie drogi na pn. wsch. do Kożuchowa (25km, trasa główna).
Wyjazd z miasta na pd. wsch. - 99km SZPROTAWA na 56km trasy głównej. Koniec wariantu.
Wyjazd ze Szprotawy w kierunku pd. Trasa biegnie dol. Bobru przez Bory Dolnośląskie (wielkie połacie boru sosnowego z jałowcem w podszyciu i domieszką brzozy, dębu, buka, klonu oraz świerka i jodły, porastającego podmokłe, zatorfione tereny, miejscami płaty piasków z wydmami). - 60km. W lewo, na wsch., odgałęzienie drogi do Borowa (31km, trasa 17).
- 68km LESZNO GÓRNE. Garbarnia. W okolicy duże kopalnie
cmentarz poległych i pomordowanych jeńcow. Przy ul. Iłowiańskiej pomnik pilotów RAF zamordowanych po brawurowej ucieczce z obozu. <br>Odgałęzienie drogi na pn. wsch. do Kożuchowa (25km, trasa główna). <br>Wyjazd z miasta na pd. wsch. - 99km SZPROTAWA na 56km trasy głównej. Koniec wariantu. <br>Wyjazd ze Szprotawy w kierunku pd. Trasa biegnie dol. Bobru przez Bory Dolnośląskie (wielkie połacie boru sosnowego z jałowcem w podszyciu i domieszką brzozy, dębu, buka, klonu oraz świerka i jodły, porastającego podmokłe, zatorfione tereny, miejscami płaty piasków z wydmami). - 60km. W lewo, na wsch., odgałęzienie drogi do Borowa (31km, trasa 17). <br>- 68km LESZNO GÓRNE. Garbarnia. W okolicy duże kopalnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego