Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 11.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym z Zamościa (ochrona zdrowia i opieka społeczna), Stowarzyszenie Promocji Przedsiębiorczości z Rzeszowa (inicjatywy na rzecz środowiska i regionu) i Stowarzyszenie Willa Decjusza z Krakowa (kontakty międzynarodowe i etniczne). Specjalne wyróżnienie (20 tys. zł) dostało Stowarzyszenie Lekarze Nadziei z Krakowa.
Wręczono także tytuły honorowe Człowieka Pro Publico Bono. Tytułem zostali wyróżnieni Alina Kozińska-Bałdyga z Federacji Inicjatyw Oświatowych i Ryszard Cebula, współautor magazynu "Uwaga" w TVN.
Organizatorem konkursu jest Fundacja Konkursu Pro Publico Bono, nagrody finansuje Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.
j. sad.Marek Balicki: pacjenci nie mogą płacić za leczenie w publicznych szpitalach

Opłaty wbrew prawu

Publicznym szpitalom
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym&lt;/&gt; z &lt;name type="place"&gt;Zamościa&lt;/&gt; (ochrona zdrowia i opieka społeczna), &lt;name type="org"&gt;Stowarzyszenie Promocji Przedsiębiorczości&lt;/&gt; z &lt;name type="place"&gt;Rzeszowa&lt;/&gt; (inicjatywy na rzecz środowiska i regionu) i &lt;name type="org"&gt;Stowarzyszenie Willa Decjusza&lt;/&gt; z &lt;name type="place"&gt;Krakowa&lt;/&gt; (kontakty międzynarodowe i etniczne). Specjalne wyróżnienie (20 tys. zł) dostało &lt;name type="org"&gt;Stowarzyszenie Lekarze Nadziei&lt;/&gt; z &lt;name type="place"&gt;Krakowa&lt;/&gt;.<br>Wręczono także tytuły honorowe Człowieka &lt;foreign&gt;Pro Publico Bono&lt;/&gt;. Tytułem zostali wyróżnieni &lt;name type="person"&gt;Alina Kozińska-Bałdyga&lt;/&gt; z &lt;name type="org"&gt;Federacji Inicjatyw Oświatowych&lt;/&gt; i &lt;name type="person"&gt;Ryszard Cebula&lt;/&gt;, współautor magazynu &lt;name type="tit"&gt;"Uwaga"&lt;/&gt; w &lt;name type="org"&gt;TVN&lt;/&gt;.<br>Organizatorem konkursu jest &lt;name type="org"&gt;Fundacja Konkursu Pro Publico Bono&lt;/&gt;, nagrody finansuje &lt;name type="org"&gt;Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności&lt;/&gt;.<br>&lt;au&gt;j. sad.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Marek Balicki&lt;/&gt;: pacjenci nie mogą płacić za leczenie w publicznych szpitalach&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Opłaty wbrew prawu&lt;/&gt;<br><br>Publicznym szpitalom
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego