Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 06.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Jedni odchodzili z Kancelarii, inni przychodzili. On był zawsze. W gabinecie na ulicy Wiejskiej, z dala od Belwederu czy później Pałacu Namiestnikowskiego, przekonany niezmiennie o poważnych zadaniach, jakie w imieniu prezydenta ma do spełnienia, zwłaszcza w dziedzinie polityki zagranicznej.


BYDGOSZCZ
Zlikwidowano wytwórnię narkotyków Amfetaminę rozprowadzano w Polsce, Niemczech i Szwecji Bydgoscy i gdańscy policjanci z Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali w Bydgoszczy największą w Polsce wytwórnię amfetaminy. Zatrzymano trzech mężczyzn, którym zarzucono wyprodukowanie około 80 kg tego narkotyku o wartości co najmniej 1 mln dolarów - poinformował w środę na konferencji prasowej podinsp. Marek Jeleniewski, rzecznik prasowy KWP w Bydgoszczy.


BYDGOSZCZ
PROKURATURA
Śledztwo
Jedni odchodzili z &lt;name type="person"&gt;Kancelarii&lt;/name&gt;, inni przychodzili. On był zawsze. W gabinecie na ulicy &lt;name type="place"&gt;Wiejskiej&lt;/name&gt;, z dala od &lt;name type="org"&gt;Belwederu&lt;/name&gt; czy później &lt;name type="org"&gt;Pałacu Namiestnikowskiego&lt;/name&gt;, przekonany niezmiennie o poważnych zadaniach, jakie w imieniu prezydenta ma do spełnienia, zwłaszcza w dziedzinie polityki zagranicznej.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;BYDGOSZCZ&lt;/name&gt;<br>Zlikwidowano wytwórnię narkotyków Amfetaminę rozprowadzano w &lt;name type="place"&gt;Polsce, Niemczech&lt;/name&gt; i &lt;name type="place"&gt;Szwecji&lt;/name&gt;&lt;/tit&gt; Bydgoscy i gdańscy policjanci z &lt;name type="org"&gt;Centralnego Biura Śledczego&lt;/name&gt; zlikwidowali w &lt;name type="place"&gt;Bydgoszczy&lt;/name&gt; największą w &lt;name type="place"&gt;Polsce&lt;/name&gt; wytwórnię amfetaminy. Zatrzymano trzech mężczyzn, którym zarzucono wyprodukowanie około 80 kg tego narkotyku o wartości co najmniej 1 mln dolarów - poinformował w środę na konferencji prasowej podinsp. &lt;name type="person"&gt;Marek Jeleniewski&lt;/name&gt;, rzecznik prasowy &lt;name type="org"&gt;KWP&lt;/name&gt; w &lt;name type="place"&gt;Bydgoszczy&lt;/name&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;BYDGOSZCZ&lt;/name&gt;<br>PROKURATURA<br>Śledztwo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego