Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklama sprzętu rtv
Rok: 2000
kupowania zewnętrznego cyfrowego dekodera, aby cieszyć się cyfrowym wielokanałowym dźwiękiem surround. Wystarczy dołączyć odtwarzacz DVD do amplitunera wyposażonego w wejście dla wielokanałowego dźwięku 5.1. np.: FR 955.
Podwójny mechanizm laserowy
Podwójny mechanizm odczytu laserowego umożliwia odtwarzanie nie tylko płyt DVD i zwykłych audio CD, lecz także płyt audio jednokrotnego (CD-R) oraz wielokrotnego zapisu (CD-RW). Dzięki temu Twój odtwarzacz DVD będzie mógł służyć nie tylko do oglądania filmów czy koncertów, ale również do słuchania najwyższej jakości muzyki, a także składanek stworzonych przez Ciebie na płytach CD-R i CD-RW!
Cyfrowe wyjście audio w standardach PCM (MPEG) AC-3
kupowania zewnętrznego cyfrowego dekodera, aby cieszyć się cyfrowym wielokanałowym dźwiękiem surround. Wystarczy dołączyć odtwarzacz DVD do amplitunera wyposażonego w wejście dla wielokanałowego dźwięku 5.1. np.: FR 955.<br>Podwójny mechanizm laserowy <br>Podwójny mechanizm odczytu laserowego umożliwia odtwarzanie nie tylko płyt DVD i zwykłych audio CD, lecz także płyt audio jednokrotnego (CD-R) oraz wielokrotnego zapisu (CD-RW). Dzięki temu Twój odtwarzacz DVD będzie mógł służyć nie tylko do oglądania filmów czy koncertów, ale również do słuchania najwyższej jakości muzyki, a także składanek stworzonych przez Ciebie na płytach CD-R i CD-RW!<br>Cyfrowe wyjście audio w standardach PCM (MPEG) AC-3
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego