Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
George Tenet odwiedza prezydenta George W. Busha tym gorliwiej, że nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja o zachowaniu stanowiska przez obecnego szefa CIA bądź o nowej nominacji.
Raporty wywiadu docierały do Clintona na ogół za pośrednictwem jego doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego, Sandy'ego Bergera. Ale Bush, którego ojciec stał kiedyś na czele CIA, nalega na osobisty opis przez szefa organizacji wywiadowczej najbardziej zapalnych punktów na naszym globie.
Według obserwatorów, w czasie tych spotkań ma także zapaść decyzja w sprawie ewentualnego dalszego udziału Teneta w rokowaniach bliskowschodnich.
(PAP)Epidemia grypy atakuje Bałkany

JUGOSŁAWIA Władze w Belgradzie oficjalnie ogłosiły epidemię grypy. Resort zdrowia poinformował, że
George Tenet odwiedza prezydenta George W. Busha tym gorliwiej, że nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja o zachowaniu stanowiska przez obecnego szefa CIA bądź o nowej nominacji.<br>Raporty wywiadu docierały do Clintona na ogół za pośrednictwem jego doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego, Sandy'ego Bergera. Ale Bush, którego ojciec stał kiedyś na czele CIA, nalega na osobisty opis przez szefa organizacji wywiadowczej najbardziej zapalnych punktów na naszym globie.<br>Według obserwatorów, w czasie tych spotkań ma także zapaść decyzja w sprawie ewentualnego dalszego udziału Teneta w rokowaniach bliskowschodnich.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Epidemia grypy atakuje Bałkany&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;JUGOSŁAWIA&lt;/&gt; Władze w Belgradzie oficjalnie ogłosiły epidemię grypy. Resort zdrowia poinformował, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego