Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy AGD
Rok: 2003
w czajniku Essence. Sprawia, że woda zagotowuje się w mgnieniu oka.

TOSTER HD 2580
Unikalne połączenie czujnika podczerwieni i interaktywnego elektrycznego panelu kontrolnego to gwarancja uzyskania za każdym razem doskonałych rezultatów.

ESSENCE
CZAJNIK HD 4653 01/41
Inteligentny trójstopniowy filtr 3 Clean redukuje efekt osadzania się kamieni nawet do 99%. Czajnik dłużej pozostaje czysty i dłużej dział.

harmonia w kuchni
CUCINA
Dla wielu osób kuchnia stanowi centrum życia rodzinnego. To miejsce tętniące życiem, w którym unosi się aromat wspaniałych, przygotowanych z miłością potraw. Wszystkim tym, którzy chcą mieć nowoczesną i pełną życia kuchnię, Philips oferuje linie urządzeń kuchennych Cucina.
NOWOŚĆ
ROBOT
w czajniku &lt;name type="prod"&gt;Essence&lt;/&gt;. Sprawia, że woda zagotowuje się w mgnieniu oka.<br>&lt;gap&gt;<br>TOSTER &lt;name type="prod"&gt;HD&lt;/&gt; 2580<br>Unikalne połączenie czujnika podczerwieni i interaktywnego elektrycznego panelu kontrolnego to gwarancja uzyskania za każdym razem doskonałych rezultatów.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;name type="prod"&gt;ESSENCE&lt;/&gt;<br>CZAJNIK &lt;name type="prod"&gt;HD&lt;/&gt; 4653 01/41<br>Inteligentny trójstopniowy filtr 3 Clean redukuje efekt osadzania się kamieni nawet do 99%. Czajnik dłużej pozostaje czysty i dłużej dział.<br>&lt;gap&gt;<br>harmonia w kuchni<br>&lt;name type="prod"&gt;CUCINA&lt;/&gt; <br>Dla wielu osób kuchnia stanowi centrum życia rodzinnego. To miejsce tętniące życiem, w którym unosi się aromat wspaniałych, przygotowanych z miłością potraw. Wszystkim tym, którzy chcą mieć nowoczesną i pełną życia kuchnię, &lt;name type="org"&gt;Philips&lt;/&gt; oferuje linie urządzeń kuchennych &lt;name type="prod"&gt;Cucina&lt;/&gt;.<br>NOWOŚĆ<br>ROBOT
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego