Nr: 35
Miejsce wydania: Siedlce
Rok: 1997
wydano zaledwie czterysta sześćdziesiąt trzy tysiące, z czego udział finansowy samych mieszkańców wyniósł sto szesnaście tysięcy złotych.

Na najbliższej sesji Rady Miejskiej, która odbędzie się 28 sierpnia, będzie rozpatrywana kwestia wyrażenia zgody na budowę pomnika Ojca Świętego. Ma on stanąć w kwartale ulic: Piłsudskiego, Pułaskiego, Kilińskiego i Morskiej.
Z. J.

Derby naszego województwa nie przyniosły niespodzianki. Orlęta wzmocnione, co zostało wykazane zdobyciem dwóch bramek przez Jacka Kosmalskiego z Legii Warszawa, były lepszą drużyną i zasłużenie wygrały w Garwolinie.
Pierwszy bramkę dla gości zdobył Kosmalski w 15 minucie w zamieszaniu podbramkowym. Po trzech minutach było już 2:0 dla Orląt. Wykorzystując błąd
wydano zaledwie czterysta sześćdziesiąt trzy tysiące, z czego udział finansowy samych mieszkańców wyniósł sto szesnaście tysięcy złotych.<br><br>Na najbliższej sesji Rady Miejskiej, która odbędzie się 28 sierpnia, będzie rozpatrywana kwestia wyrażenia zgody na budowę pomnika Ojca Świętego. Ma on stanąć w kwartale ulic: Piłsudskiego, Pułaskiego, Kilińskiego i Morskiej.<br>&lt;au&gt;Z. J.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;div type="news"&gt;Derby naszego województwa nie przyniosły niespodzianki. Orlęta wzmocnione, co zostało wykazane zdobyciem dwóch bramek przez Jacka Kosmalskiego z Legii Warszawa, były lepszą drużyną i zasłużenie wygrały w Garwolinie.<br>Pierwszy bramkę dla gości zdobył Kosmalski w 15 minucie w zamieszaniu podbramkowym. Po trzech minutach było już 2:0 dla Orląt. Wykorzystując błąd