Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 2000
czystości i suchość.
Doskonała ochrona.
Unikalna siateczka Dri-weave zbudowana jest z tysięcy lejków szerszych na górze i węższych na dole. Dzięki temu wilgoć nie wydostaje się na powierzchnię podpaski i jest utrzymywana z dala od ciała. Podpaska pozostaje praktycznie sucha na powierzchni, a Ty wiesz, że jesteś lepiej zabezpieczona.
Dyskretna ochrona podpasek Ultra
Wewnątrz ultra cienkich podpasek Always (3mm) znajduje się wyjątkowo chłonny wkład absorbcyjny zatrzymujący wilgoć w środku podpaski. Ultra cienka podpaska Always zapewnia ochronę lepszą niż mogłabyś przypuszczać.
Swoboda ruchu.
Skrzydełka utrzymują podpaskę w miejscu, ale tylko skrzydełka Always pokryte są siateczką Dri-weave, dzięki czemu dają ochronę
czystości i suchość.<br>Doskonała ochrona.&lt;/&gt;<br>Unikalna siateczka Dri-weave zbudowana jest z tysięcy lejków szerszych na górze i węższych na dole. Dzięki temu wilgoć nie wydostaje się na powierzchnię podpaski i jest utrzymywana z dala od ciała. Podpaska pozostaje praktycznie sucha na powierzchni, a Ty wiesz, że jesteś lepiej zabezpieczona.<br>Dyskretna ochrona podpasek Ultra<br>Wewnątrz ultra cienkich podpasek Always (3mm) znajduje się wyjątkowo chłonny wkład absorbcyjny zatrzymujący wilgoć w środku podpaski. Ultra cienka podpaska Always zapewnia ochronę lepszą niż mogłabyś przypuszczać.<br>&lt;tit&gt;Swoboda ruchu.&lt;/&gt;<br>Skrzydełka utrzymują podpaskę w miejscu, ale tylko skrzydełka Always pokryte są siateczką Dri-weave, dzięki czemu dają ochronę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!