Typ tekstu: Książka
Autor: Kośmider Joanna, Mazur-Chrzanowska Barbara, Wyszyński Bartosz
Tytuł: Odory
Rok: 2002
E) znalazło się odpowiednio: 12% ,33% , 30% , 12% i 13% związków uwzględnionych w publikacji. W klasach B-E zostały ulokowane między innymi takie związki, jak:
klasa B: aceton, butanol, disiarczek węgla, eter dietylowy, fluorowodór
klasa C: alkohole: metylowy i etylowy, amoniak, chlor, chlorowodór, cyjanowodór
klasa D: benzen, acetylen, fosforowodór
klasa E: chlorek winylu, chloroform, tetrachlorek węgla, akrylonitryl.
Dzięki wysokim zapachowym współczynnikom bezpieczeństwa nie zawsze konieczne jest stałe kontrolowanie stężeń zanieczyszczeń w powietrzu-brak zapachu może oznaczać dotrzymanie wymagań bezpieczeństwa (zapachowe klasy bezpieczeństwa A, B i C; obszar nie wypełniony na rys. 4.18).
Z punktu widzenia ochrony zapachowej jakości powietrza za
E) znalazło się odpowiednio: 12% ,33% , 30% , 12% i 13% związków uwzględnionych w publikacji. W klasach B-E zostały ulokowane między innymi takie związki, jak:<br>klasa B: aceton, butanol, disiarczek węgla, eter dietylowy, fluorowodór<br>klasa C: alkohole: metylowy i etylowy, amoniak, chlor, chlorowodór, cyjanowodór<br>klasa D: benzen, acetylen, fosforowodór<br>klasa E: chlorek winylu, chloroform, tetrachlorek węgla, akrylonitryl.<br>Dzięki wysokim zapachowym współczynnikom bezpieczeństwa nie zawsze konieczne jest stałe kontrolowanie stężeń zanieczyszczeń w powietrzu-brak zapachu może oznaczać dotrzymanie wymagań bezpieczeństwa (zapachowe klasy bezpieczeństwa A, B i C; obszar nie wypełniony na rys. 4.18).<br>Z punktu widzenia ochrony zapachowej jakości powietrza za
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego